Зірці було нелегко домовитися про поховання під час бомбардувань Києва, бо ритуальна служба доїжджала не всюди. За словами Ольги Сумської, добрі люди знайшлися завдяки фейсбуку, вони домовилися про все за два дні. Тоді як її знайомі по кілька днів тримали померлих на балконах.

Нагадаємо "Пекельний біль": померла мама Ольги Сумської

Як Ольга Сумська хоронила маму в Києві

Ми поховали нашу берегиню достойно, з молитвою священика, на Байковому цвинтарі, біля нашого тата, В'ячеслава Сумського. Тепер вони разом,
– розповіла Ольга Сумська.

"Мабуть, Господь забрав її, аби вона не бачила всіх жахливих подій, які сьогодні ми переживаємо. Народилась мамочка в голодовку, пережила другу світову і відійшла знову ж таки під час війни", – щемливо додала зірка.

Ольга Сумська бачила ракету, яка влучила в телевежу

Після похорону на Байковому цвинтарі рідні заїхали по документи на вулицю Оранжерейну, що неподалік Київської телевежі. Через п'ять хвилин після того, як вони поїхали, пролунав потужний вибух, туди влучила російська ракета.

Я побачила, як щось темне пролетіло над головою з шаленою швидкістю. Це була балістична ракета, яка влучила в телевежу на Мельникова. А ми були там п'ять хвилин тому,
– пригадала Сумська.

Вона переконана, що того дня її врятував Бог і мама, яка стала їхнім ангелом-охоронцем.

Не пропустіть Ольга Сумська відповіла Ступці, чому її донька з Москви мовчить про війну в Україні