Після релізу кількох кліпів відомий український мультиартист Монатік відправився в осінню відпустку. Спершу він перебував у Франції, а тепер разом з дружиною та творчою командою насолоджується часом у Чорногорії.

Цікаво Монатік випустив нову пісню та кліп у тривимірній анімації: відео

Монатік з дружиною в Чорногорії

Артист опублікував мальовниче фото, на якому усміхнено позував разом з дружиною Іриною на тлі моря та гір. Монатік постав у чорному костюмі, а Ірина – світло-гірчичному елегантному вбранні.

Коли повів дружину на побачення і розповідаєш дурості і непристойності,
– підписав співак знімок.


Монатік з дружиною / Фото з інстаграму Монатіка

Ірина Демічева також поділилась з шанувальниками красивими світлинами з Чорногорії. Вона позувала у чорній сорочці оверсайз та мінішортах в тон. Продюсерка доповнила образ окулярами та яскравою сумкою.

Ми з Монатіком в дуже приємному враженні від Чорногорії. Така красива природа, люди усміхнені, нікуди не поспішають, тотальне JOMO,
– поділилась враженнями Ірина.


Ірина Демічева / Фото з інстаграму продюсерки

Де раніше відпочивав Монатік

  • У червні Монатік та Ірина Демічева присвятили час лише собі, тому вдвох відпочивали у Греції. Вони опублікували фото, яке швидко набрало безліч вподобань.
  • У серпні пара вже разом з синами проводили час у Туреччині. Хлопці купалися в басейні, Ірина засмагала на терасі, а артист поєднував роботу й відпочинок.
  • Минулий тиждень мультиартист провів у романтичному Мілані. Подружжя прогулювалося вуличками, купували речі в бутиках та насолоджувалися красою міста.