Чимало знаменитостей тримають особисте життя якомога далі від сторонніх очей. До перемоги на Євробаченні таким був і Даміано Давид. Однак, коли його дівчину розсекретили, артист припинив приховувати свої стосунки.

Дивіться також Леонардо Ді Капріо зустрів Новий рік з 23-річною акторкою та підігрів чутки про стосунки

Даміано Давид показав нове фото з коханою

Артист опублікував в мережі світлину, на якій зображений з коханою Джорджією Солері. Закохані міцно обіймали один одного та щиро усміхалися. Дівчина позувала біля Даміано у стильному смугастому піджаку, з маленькою чорною сумкою на плечі та в сонцезахисних окулярах. Коротке волосся зібрала у хвіст, а на обличчі зробила макіяж з червоною помадою на губах.

У дописі Даміано зазначив, що його кохана святкує день народження. Артист жартома написав: "Ніколи не було так добре бути іграшковим хлопчиком".

Я тебе люблю,
– зазначив Даміано.

Манескін
Даміано Давид з коханою / Фото з інстаграму артиста

Хоча закохані разом вже понад 5 років, але не поспішають реєструвати свої стосунки. Вони насолоджуються кожним моментом, проводять час разом, радіють життю. А от чимлао колег Даміано у 2022 році вже одружилися. У наших підсумках читайте про найяскравіші весілля року, про які говорив весь світ.