Виконавець з гурту Måneskin заінтригував своєю зовнішністю, поведінкою та харизмою мільйони фанатів. Деякі користувачі мережі підозрювали, що він може бути геєм або ж бісексуалом через підбори у сценічних образах та поцілунки зі своїми колегами по колективу відповідно.

Читайте також Соліст Måneskin Даміано Давид: біографія запального рокера й підкорювача жіночих сердець

Втім, більшість досі залишається захопленою від Даміано Давида. Підтвердженням цьому є відеоролики з мережі, особливо тіктоку, де фанати не приховують свого бажання познайомитись із хлопцем.

У Даміано Давида є дівчина

В італійському виданні Italy 24 News повідомили, що рок-співак вже чотири роки перебуває у стосунках з дівчиною, на ім'я Джорджія Солері. Вона працює моделлю та знімається у рекламних роликах, також пише вірші та є феміністкою. В італійки – красива та "апетитна" зовнішність, як це описують у виданні. На її інстаграм-сторінці можна побачити чимало сексуальних та відвертих фото, де вона демонструє свою фігуру та результати роботи. Що цікаво, Даміано підписаний на профіль коханої, як і вона на його.


Дівчина вокаліста Måneskin – Джорджія Солері / Фото з інстаграму Джорджії Солері

Джорджія Солері
Дівчина Давида – Джорджія / Фото з інстаграму Джорджії Солері

У ЗМІ також додали, що колись Даміано у своїх інстаграм-сторіс публікував спільне фото із Джорджією з підписом: "Через чотири роки вже можна сказати, правда?".

Цікаво Який вигляд мав Даміано Давид з гурту Måneskin до епатажного образу: архівні фото


Даміано Давид і Джорджія Солері / Фото з інстаграм-сторіс Даміана Давида


Даміано Давид і Джорджія Солері / Архівне фото з інстаграму

Наразі пара не афішує свої стосунки та не розміщує спільні фото.