Вночі 19 листопада тогорічна переможниця Р'Бонні Габріель зі США коронувала свою наступницю. Титул "Міс Всесвіт-2023" отримала учасниця з Нікарагуа Шейнніс Паласіос.

Цікаво У сукні з потужним меседжем: Ангеліна Усанова вразила вбранням у півфіналі "Міс Всесвіт–2023"

Хто переміг на "Міс Всесвіт-2023"

Переможницею конкурсу цьогоріч стала 23-річна Шейнніс Паласіос з Нікарагуа. Вона є моделлю та ведучою ранкової програми на місцевому телебаченні. Цікаво, що загалом представниця від Нікарагуа вперше отримала корону на міжнародному конкурсі.

Переможниця з Нікарагуа
Переможниця з Нікарагуа / Фото з інстаграму конкурсу

Шейнніс народилася 31 травня 2000 року в Манагуа, Нікарагуа. Здобула освіту в Центральноамериканському університеті за фахом "масова комунікація". Певний час дівчина займалась волейболом.

Шейнніс Паласіос
Шейнніс Паласіос / Фото з інстаграму учасниці

Паласіос з дитинства брала участь у конкурсах краси та дуже часто отримувала призові місця. Зокрема, у 2016 році вона здобула титул "Юна міс Нікарагуа". Потім виступала від своєї країни на міжнародному рівні та увійшла в топ-10.

У 2020 році дівчина відзначилась на "Міс світу Нікарагуа 2020". Згодом стала однією з топ-40 на "Міс світу 2021".

Також у список найкращих п'яти конкурсанток, окрім Нікарагуа, увійшли представниці країн:

  • Таїланду;
  • Австралії;
  • Пуерто Рико;
  • Колумбії.

Що відомо про цьогорічний конкурс

  • Останній етап конкурсу краси "Міс Всесвіт-2023" проходив у ніч з 18 на 19 листопада на José Adolfo Pineda Arena у Сан-Сальвадорі. У фіналі конкурсу виступав знаменитий співак Джон Ледженд.
  • За титул найкращої змагалося 84 конкурсантки. Цього року вперше участь взяли дві трансгендерні жінки – конкурсантка з Португалії Марина Мачете та Ріккі Колле з Нідерландів.