Вона показала три образи. Зокрема, дівчина була одягнена в коктейльну сукню, купальник та вечірню сукню, яка містить у собі глибокий символізм.

Цікаво Має глибокий символізм: презентували костюм українки Ангеліни Усанової на "Міс Всесвіт-2023"

Ангеліна Усанова виступила в півфіналу "Міс Всесвіт–2023"

Спершу конкурсантка заворожила глядачів Preliminary Competition елегантною коктейльною сукнею приємного бірюзового відтінку зі стразами та красивим декольте від Clarrise Designs. До свого вбрання вона додала сережки та підбори.

Згодом Ангеліна вийшла на сцену в яскравому червоному купальнику Rubin Singer з глибоким декольте. Крім того, вона довершила свій образ великими сережками-кільцями та підборами від Jojo Bragais.

Наостанок українка з'явилася у вечірній сукні відомої нідерландської дизайнерки Iris Van Herpen, чиї вишукані вбрання прикрашали Бейонсе, Наомі Кемпбелл, Кару Делевінь та багатьох інших світових знаменитостей.

Плаття Ангеліни з колекції Carte Blanche і називається Phoenix rising ("Відродження").

Україна, яку хотіли знищити і спалити, повстає з попелу, як птах Фенікс, і відроджується у повній свободі, справжній незалежності та красі,
– меседж, який дівчина хотіла продемонструвати з допомогою вбрання.

У цьому вишуканому образі гармонійно поєднані чорний, кремовий і золотий відтінки, підкреслені об'ємними вставками по всій довжині. Додає шарму напівпрозора спідниця в підлогу, яка завдяки приталеному силуету та сміливому вирізу внизу підкреслює витончену фігуру.

Реакція мережі

Сукня припала до душі глядачам, тож вони наголосили, що Ангеліні вона дуже личить. До того ж люди відзначили чудовий задум українки.

  • "Потужний меседж усьому світу";
  • "Це неймовірна краса";
  • "Гарний задум і впевнений виступ";
  • "Дуже символічно";
  • "Круто, на тлі всіх виділяється";
  • "Сукня дуже гарна, а її опис пробирає до мурах".