Йдеться про конкурсантку з Португалії Марину Мачете та Ріккі Колле з Нідерландів. Зокрема. португальській учасниці 28 років. Упродовж останніх років вона працювала стюардесою. А от конкурсантці з Нідерландів – зараз 22. Вона прагне підтримати людей, яких дискримінують.

До теми У Нідерландах вперше жінка-трансгендерка перемогла у конкурсі "Міс країни": фото

Марина Мачете з Португалії

Жінка стала першим трансгендером у Португалії, яка отримала корону на конкурсі краси. У своєму інстаграмі, Марина зазначала, що вона пройшла багато перешкод у своєму житті, але нарешті її мрія збулась.

Протягом багатьох років мрія представити мою країну на весь світ здавалась неможливою. Цього року вона здійснилась, і я забираю надії португальців до Сальвадору. Моє послання – будьте добрими, вірними та справжніми. Воно того варте,
– написала Мачете у своєму інстаграмі.

Також у своїх соціальних мережах Марина щоденно поширює фото та відео з конкурсу у Сальвадорі.

Учасниця з Португалії Марина Мачете
Учасниця з Португалії Марина Мачете / Фото з інстаграму конкурсантки

Учасниця з Португалії Марина Мачете
Учасниця з Португалії Марина Мачете / Фото з інстаграму конкурсантки

Учасниця з Португалії Марина Мачете
Учасниця з Португалії Марина Мачете / Фото з інстаграму конкурсантки

Ріккі Колле з Нідерландів

Нідерландська учасниця називає головною метою свого життя – протидію гендерній дискримінації. Вона хоче підтримати усіх жінок, хто страждає від цього.

Я подолала так багато душевного та фізичного болю. Я вдячна за те, що почула своє ім'я, коли було оголошено про фінальний кастинг. Я дуже нервувала, але водночас була дуже мотивована, я дійсно хотіла скористатися цією можливістю,
– сказала Ріккі.

Коли стало відомо про перемогу Колле на конкурсі "Міс Нідерланди", то вона зіштовхнулась з негативними коментарями. Однак, поява хейтерів ніяк не засмутила Ріккі.

Єдине, що я хочу сказати ненависникам: дякую вам, тому що ви даєте мені більшу платформу, ніж я могла собі уявити. Я хочу висловитися на захист транслюдей, які цього потребують. У дитинстві мені не було на кого рівнятися, і я хочу бути прикладом для наслідування і натхненням для інших,
– поділилась учасниця.

Відомо, що у Сальвадор вже прибуло 90 конкурсанток, які будуть змагатися за титул найкрасивішої у фіналі 18 листопада.

Хто представляє Україну на "Міс Всесвіт 2023"

  • Цього року від України на конкурс краси поїхала співачка, авторка пісень та музикантка Ангеліна Усанова. Вона "пише та виконує пісні на теми миру, екології та кохання". Також дівчину визнали звуковою цілителькою та майстринею йоги. Відомо, що Ангеліна навчалася духовності в Австрії та Індії.
  • Під час відкриття конкурсу вже відбувся скандал. Річ у тім, що учасницю з України посадили біля конкурсантки з Росії Маргарити Голубєвої. У мережі опублікували фото, з якого видно, що Усановій не до вподоби така посадка.
  • Згодом Усанова розповіла, що жодним чином не взаємодіє з представницею від країни-агресорки. За її словами, з росіянкою Маргаритою вони не бачаться, тому що живуть на різних поверхах, перебувають у різних групах та мають різні плани на день.