Конкурс "Міс Україна Всесвіт" проводять в Україні щорічно. Та конкурсантка, яка отримає перемогу у шоу буде мати можливість презентувати нашу країну на інших конкурсах краси, як Miss World, Miss Earth, Miss International.

Актуально "Міс Україна Всесвіт" 2021: ім'я красуні, яка перемогла у престижному конкурсі

Національний комітет конкурсу "Міс Україна Всесвіт" проводить це шоу з метою гідного подання нашої країни на світовій арені, а також дозволяє молодим українкам показати свою вроду і талант на цілий світ. За час проведення конкурсу наші красуні завоювали не один титул на розкішних сценах шоу.

"Міс Україна Всесвіт" 2021: біографія переможниці Анни Неплях

Перемога у конкурсі була давньою мрією нової "Міс Україна Всесвіт" 2021 – Анни Неплях. Красуня родом із Дніпра. Їй 27 років і вона вважає себе щирою, цілеспрямованою та талановитою.

Я з дитинства дивилась конкурси краси по телевізору і мріяла, що колись буду однією з тих дівчат, які з такою честю представляють нашу країну,
– розповідала переможниця.

Анна Неплях закінчила Київський університет будівництва та архітектури й деякий час працювала моделлю. Вона пише картини та є успішною художницею не тільки в Україні, але й за кордоном.

Варто побачити Анна Неплях – переможниця "Міс Україна Всесвіт" 2021: добірка стильних фото красуні

Дівчина розвиває свій блог в інстаграмі, а також бере участь у багатьох конкурсах краси. Зокрема, вона представляла Україну на "Міс Інтерконтиненталь". Модель також шукала своє щастя на романтичному шоу "Холостяк" 10 сезону, але не зійшлась характерами з героєм Максимом Михайлюком.


Анна Неплях / Фото з інстаграму дівчини