До США 27-річна Єлизавета Ястремська взяла п'ять валіз, вагою понад 100 кілограмів. Тому не дивно, що щодня вона вражає конкуренток та іноземну публіку новими бездоганними аутфітами.

Цікаво Олена Зеленська зізналася, чи витрачає державні кошти на свій одяг

"Міс Україна" зробила ставку на вбрання від українських дизайнерів. Раніше вона з'являлася в одязі the Coat Каті Сільченко, тепер показала look від Elenareva.

Брендовий образ "Міс України" на "Міс Всесвіт"

За лаштунками конкурсу краси Єлизавета Ястремська постала в обтислих чорних штанах з високою талією, які доповнила вишуканим білим атласних топом. Верх зі спущеними об'ємними рукавами та відвертим декольте коштував "Міс Україні" понад 22 тисячі гривень.

Спокусливе вбрання в діловому стилі красуня довершила чорними лакованими туфлями-човниками на невисоких підборах і клатчем в тон. Увагу до звабливого декольте привертали лаконічні підвіски, а елегантна зачіска та макіяж з акцентом на очі стали фінальними родзинками образу.

Єлизавета Ястремська на "Міс Всесвіт" / Фото з інстаграму "Міс України"

Цей бездоганний образ Єлизавета Ястремська обрала для особливої та вкрай важливої події – підсумкового інтерв'ю.

"Я хотіла показати відбірковій комісії "Міс Всесвіт" жінку зі справжнім українським серцем: добру, сильну, впевнену в собі, яка ніколи не здається і продовжує боротися за свою мрію. Я знаю, що потрібно багато сміливості, щоб пережити важкі часи – я це пережила. Але тепер я знаю, що після дощу завжди з'являється веселка", – натхненно написала "Міс Україна".

Що відомо про підготовку "Міс України" до конкурсу краси "Міс Всесвіт"

  • На сцені міжнародного конкурсу краси "Міс Всесвіт" Єлизавета Ястремська з'явиться у двох розкішних образах – відвертому національному костюмі в чорно-білих кольорах та спокусливій сукні червоного кольору з глибоким декольте та розрізом до стегон.
  • На одній з фотосесій модель позувала в купальнику з вишивкою. Автором фантастичних кадрів став знаменитий митець Фаділь Беріша.
  • Під час останніх репетицій "Міс Україна" стерла ногу до крові, показавши шанувальникам зворотній бік підготовки до грандіозного шоу "Міс Всесвіт".