Український співак Володимир Дантес розповів, як пережив розлучення з Надею Дорофєєвою. Він порадив фанам розривати стосунки зараз, бо під час війни, на його думку, це дається легше.

До слова Я думала, що ти мудріший, – Поліна Логунова відреагувала на інтерв'ю Дмитра Ступки

Дантес про розлучення з Дорофєєвою

Мені здається, що в мирний час важче переживати, аніж зараз. В мирний час ти ходиш і щось собі там придумаєш, відволікаєшся на це. Ми ж взагалі розлучилися нормально, ми просто під час під час війни це вирішили сказати,
– розповів музикант.

Володимир Дантес додав, що вони не сердились один на одного: "У нас немає такого, щоб ми сиділи там і просто обурені плакали, через те що: "Ой, як я без неї" чи "А як же я без нього". Зараз такого немає, все нормально. Зараз переживати це, мені здається, краще. Якщо ви хочете розлучитися – робіть зараз це".

"Ми підтримуємо один одного, ми не розлучаємося погано. Розлучатися треба так, щоб не зіпсувати вашу спільну історію. Тоді ви зможете і далі спілкуватися одне з одним, поважати один одного, просто залишатися друзями. Так, коли нам 18-20 років, ми кажемо собі: "Не можна спілкуватися з колишнім". Але якщо ти з людиною прожив 10 років, – перший час в тебе немає нікого ближчого", – сказав співак про стосунки з Надею після розлучення.

Володимир Дантес впевнений, що все його життя тільки попереду. До того ж зірку чекає перемога незалежної України.

А якщо що, то може зараз з'являтися хтось швидше з тобою поруч, і ти можеш будувати нову сім'ю. Ніхто тобі не забороняє, життя тільки починається. Мені 34 буде ось скоро, я ще молодий, скоро перемога України,
– заявив артист.


Надя Дорофєєва і Володимир Дантес / Фото з інстаграму зірки

Розлучення Дантеса і Дорофєєвої

  • Після 6 років шлюбу, 18 березня українські артисти оголосили про розлучення. Вони вирішили не чекати слушного часу й сказати це під час війни.
  • Надя Дорофєєва зізналась, що розійшлась з Володимиром ще до початку повномасштабної війни. Вона додала, що готова до нових стосунків.
  • Експодружжя розв'язало питання з нажитим разом майном. Будинок вони продадуть, а гроші розділять порівну.