Символічно, що церемонію хрещення знамените подружжя організувало у церкві Святого Миколая на Аскольдовій могилі, що в Києві на схилах Дніпра. Це розповіли не Катя Осадча та Юрій Горбунов, а їхня подруга Ірина Ковальчук.

До теми Юрій Горбунов у костюмі Миколая з'явився на новорічному ранку сина: кумедна реакція хлопчика

"Хрестини Данилка-Миколки на День святого Миколая. Улюблена церква на Аскольдовій могилі", – поділилась бізнес-леді, а разом з тим розсекретила друге ім'я чотиримісячного хлопчика.

На таїнство зіркові батьки та гості вбралися в одяг з національними мотивами: Горбунов – у білу вишиванку, Осадча – у сукню від улюбленої дизайнерки Юлії Магдич, Каменських – у мініплаття кольору хакі з вишивкою.

Катя Осадча та Юрій Горбунов з сином / Фото з інстаграму ведучого

Після церемонії Катя Осадча та Юрій Горбунов запросили гостей на вечерю в ресторан. Після щедрого застілля вони влаштували запальні танці під українські пісні. Ба більше, пара не залишила близьких без подарунків – до них на гуляння завітав Святий Миколай. Він потішив не тільки 4-річного Івана, а й Потапа, який сів йому на коліна та розказав віршик.

Син Осадчої та Горбунова з Миколаєм / Фото з інстаграму шоумена

"Класний був день сьогодні. Всім похресникам розвезла подаруночки. Були в церкві, охрестили янголя", – підсумувала Настя Каменських.

Катя Осадча та Юрій Горбунов охрестили сина / Відео з інстаграм-сторіс

Зіркові куми в українському шоу-бізнесі

  • У листопаді цього року хореограф Влад Яма хрестив сина Анатолія Анатоліча Ніла.
  • Балерина Катерина Кухар і комік Юрій Ткач стали кумами завдяки Наталії Холоденко, два роки тому вони охрестили її доньку Вів'єн.
  • Співаки Оля Цибульська та Дзідзьо теж є кумами, щоправда, невідомо, чийого малюка вони хрестили в парі.