Михайло Заливако та Анна Богдан закрутили роман завдяки шоу "Холостяк", де зустрілись вперше. Днями пара відзначала річницю стосунків.

Дивіться також Оля Цибульська приголомшила рідкісними фото з чоловіком

Як Анна Богдан і Заливако провели річницю

Особливий день для пари почався з запрошення на побачення. Для Анни Богдан це був романтичний сюрприз.

Все було продумано до дрібниць – місце, час, атмосфера, "розважальна програма“, яка ще триває і закінчиться сьогодні романтичною вечерею. Який чоловік біля тебе, ти розумієш за його вчинками, а не за словами,
– поділилась кохана Михайла Заливаки.

Закохані також поділились спільними фото, які зробили під час святкування. Вони провели день у конференц-центрі Chalet Equides – саме там пройшла перша вечірка на проєкті "Холостяк" 11 сезон.


Анна Богдан і Михайло Заливако / Фото з інстаграму Анни Богдан

"Прикольне занурення в атмосферу нашого першого знайомства. Те саме місце, пройшло вже понад рік, але все одно там дуже цікаві відчуття", – розповів про побачення Михайло Заливако.


Анна Богдан і Михайло Заливако / Фото з інстаграму Анни Богдан

Текст публікації Анни Богдан

Сьогодні був неймовірний день, а все сталося вчора… І почалося з запрошення на побачення. Це була велика несподіванка, тому що не було підстав для свята. Дякую тобі за такий романтичний та незабутній сюрприз. Все було продумано до дрібниць – місце, час, атмосфера, "розважальна програма“, яка ще триває і закінчиться сьогодні романтичною вечерею. Який чоловік біля тебе, ти розумієш за його вчинками, а не за словами. Хочу побажати всім кохання та більше романтики, і щоб ваші другі половинки радували вас сюрпризами не лише на День святого Валентина. P.S. А ті, хто без пари, бажаю якнайшвидше зустріти свою людину.