Основний заробіток артиста зараз – концерти та різні виступи. Нещодавно MELOVIN вперше за рік презентував нову пісню.

Цікаво У масці свині та з накладним животом: MELOVIN провокаційно з'явився на церемонії МУЗВАР

На що MELOVIN витрачає найбільше грошей

Артист зізнався, що постійно донатить на ЗСУ. За його словами, щотижня він скидає якусь пристойну суму на потреби військових.

Але чи не найбільше MELOVIN витрачає на парфуми.

Я ними просто обливаюся, тому вони швидко закінчуються. Один парфум може коштувати 5 – 7 тисяч гривень за 100 мілілітрів. Одного флакону вистачає на 2 місяці,
– заявив артист.

Виявляється, найулюбленіші парфуми MELOVIN – Stephane Humbert Lucas 777 та Black Jean Stone.

Найдивніша вимога в райдері

Співак зізнався, що серед пунктів у його райдері (список вимог артиста – 24 Канал) – портрет Сальвадора Далі в гримерці. Звісно, він буде виступати і без цього, але йому подобається мати портрет митця.

"Це така "хотілка" для творчої людини. Мені вперше портрет Лалі принесли на Lesia Grand Fest, тоді концерт був неймовірний", – пригадав MELOVIN.

Дивіться повне інтерв'ю з MELOVIN: відео

Скільки грошей витрачають зірки: останні новини

  • Днями переможець шоу "Танці з зірками" Женя Кот розповів, що на місяць витрачає близько тисячі доларів. Чи не найбільше грошей йде на продукти, зокрема рибу і морепродукти.
  • Ксенія Мішина підрахували, що витрачає в місяць орієнтовно 70-80 тисяч гривень. Проте в акторки великі фінансові амбіції – щонайменше будинок і яхта.
  • Співачка MamaRika з чоловіком витрачає шалені гроші на продукти, бо вони люблять смачно поїсти. У магазині сім'я залишає по 20 – 30 гривень щомісяця.
  • Українські шеф-кухар Євген Клопотенко витрачає більше коштів. Адже кулінар має власного водія та асистентку, а також допомагає батькам, винаймає квартиру та витрачає чималі кошти на одяг і їжу. Сума витрат складає близько 160 тисяч гривень на місяць.
  • Тарас Тополя розповів, що витрачає у місяць дуже мало, бо невибагливий. Наприклад, за комунальні послуги без опалення він платить 4 тисячі гривень, а за ОСББ – 2 тисячі. Тополя живе в будинку з охороною.