23 вересня подружжя принца Гаррі та Меган Маркл відправилися до Нью-Йорку, де вперше разом з'явилися на публіці мало не за рік. Їхні насичені робочі дні у місті продовжуються.

Цікаво Принц Гаррі й Меган Маркл вперше вийшли у світ після народження доньки

Ділова зустріч Меган і Гаррі

Вдень принц Гаррі та Меган Маркл завітали на приватну зустріч з представницею США при ООН Ліндою Томас-Грінфілд. Вони обговорили питання расової дискримінації, ментального здоров'я населення, а також розмовляли про життя світу після пандемії коронавірусу.


Лінда Томас-Грінфілд, принц Гаррі й Меган Маркл / Фото з твітеру Томас-Грінфілд

Образ Меган Маркл

Після зустрічі з мером Нью-Йорку дружина принца Гаррі частково змінила свій look. Цього разу вона постала у чорній водолазці та спідниці-олівцю довжини міді. Зверху Маркл одягнула стильне пальто кольору кемел.

Меган доповнила образ темною сумочкою, туфлями-човниками та масивним золотим браслетом. Зачіска та макіяж залишилися такі самі – низький пучок та smokey eyes.


Лінда Томас-Грінфілд, принц Гаррі й Меган Маркл / Фото з твітеру Томас-Грінфілд

Виходи Меган і Гаррі в Нью-Йорку

  • Подружжя вже зустрілося з мером Нью-Йорка Біллом де Блазіо, його дружиною і сином, а також губернаторкою штату Кеті Хокул у Всесвітньому торговому центрі 1.
  • У суботу на Меган Маркл та принца Гаррі чекає виступ на концерті Global Citizen Live за участю багатьох знаменитостей у Центральному парку. Свою промову пара присвятить доступу людей до вакцини від коронавірусу.