6 випуск другого сезону "Маски" показали на телеканалі "Україна" 27 листопада. Вперше на сцені виступила зіркова гостя. Як це було – читайте далі.

До теми "Маска" 2 сезон 7 випуск: Скандал пішла зі сцени, а гостя Норка зухвало поводилася з Данилком

Маска
Відкриття 6 випуску "Маски" / Фото пресслужби каналу "Україна"

Зіркова гостя – Пальчіка

Костюм Пальчіки створили за ескізом юного шанувальника гіпершоу. Дизайнери "Маски" відтворили його до найменших деталей. Артистка, яка ховається за цим персонажем звернулася до зіркових детективів і глядачів: "Привіт усім шанувальникам загадок! Я – Пальчіка. Я готова плутати та інтригувати й, як ви вже зрозуміли, мені зовсім нескладно буде обвести вас навколо пальця. Сподіваюсь, ви не будете тикати пальцем в небо, розгадуючи мене".

Маска
Зіркова гостя "Маски-2" – Пальчіка / Фото пресслужби

Хто насправді виходив на сцену "Маски" в костюмі балакучої Пальчіки – дізнавайтеся за посиланням.

Виступи учасників 6 випуску

Горила

У минулому випуску Горила потрапила в номінацію, тому цього разу намагалася якомога більше заплутати зіркових детективів і глядачів. Тоді вона розповідала, що брала участь у танцювальному проєкті, однак не перемогла там. А також була причетна до конкурсу краси. Цього разу учасниця поділилася новими підказками:

  • пише авторські пісні й збирає великі аудиторії слухачів;
  • лише одна літера відрізняє її від ведучого Семакіна;
  • ще більше говорять її виступи.

У своєму номері Горила порушила проблему вбивства тварин, чим довела до сліз детективів та глядачів у залі.

Маска
Учасниця 2 сезону "Маски" – Горила / Фото пресслужби

Зверніть увагу "Маска" 2 сезон: всі учасники шоу

Джміль

У попередніх пізказках Джміль розповідав, що має дуже древній рід, є дуже крутим і популярним й не має постійного місця проживання. Персонаж розповів, що гучно святкує день адвокатури. А також він обожнює помпезне кіно. Він також реалізував ідею певного фільму не професійно, але дуже близько.

Оля Полякова запитала, чи Джміль грав колись у КВН. Персонаж відповів ствердно. Також він був учасником дуету, де співав разом із жінкою, а також грав у театрі.

Маска
Учасник 2 сезону "Маски" – Джміль / Фото пресслужби

Мухомор

Відомо, що Мухомор дуже меланхолійний і самотній, він часто змінював зовнішність. Андрій Данилко у минулому випуску заявив, що знає, хто під маскою Мухомора, однак розсекретить свою версію лише тоді, коли він покаже справжнє обличчя. У пошуках коханої персонаж завжди докладав багато зусилль. Навіть намагався потрапити в гламурне шоу, однак не зміг. А все тому, що "вусата камбала" виявилася спритнішою за нього.

Мухомор розповів, що часто був закоханий, однак і часто залишався один. Він розлучений і пише пісні.

Маска
Учасник 2 сезону "Маски" – Мухомор / Фото пресслужби

Тигр

Справу свого життя Тигр знайшов ще в дитинстві. Щоб отримати славу, яку має зараз, Тигр надихався багатьма історіями успіху. Одного разу персонаж сам став жертвою. Ним заволодівали отруйні думки й мав репутацію безжального хижака. Він тоді навіть забув про свою найзаповітнішу мрію. Але без минулого він не мав би того, що має зараз.

Андрій Данилко поцікавився, чи Тигр співав у складі гурту. Однак він не є професійним співаком.

Маска
Учасник 2 сезону "Маски" – Тигр / Фото пресслужби

Скандал

Зараз Скандал працює за фахом, який здобув в університеті, однак раніше мріяв присвятити себе зціленню людських душ. У чорному ящику, про який згадували в 2 випуску, був мікрофон. Особливістю цього персонажа є те, що він єдиний розмовляє російською.

У чорному ящику цього тижня є найбезкорисливіша любов Скандалу, який обожнює плітки. Адже скандал розмножується саме плітками. І одна з них приписує їй інтимний зв'язок з народним улюбленцем, який випускає продукт, який ніколи б не рекламувала Дженніфер Лопес.

Ще в одній чорній скринці була фата. Скандал часто показують у телевізорі й часто в досить непристойних шоу.

Маска
Учасник 2 сезону "Маски" – Скандал / Фото пресслужби