Фінал Національного відбору Євробачення-2022 спричинив бурхливі обговорення у мережі. Зокрема й тому, що оголошення результатів було заплутаним.

Актуально Просто сказати правду, – Тимур Мірошниченко про звинувачення у фальсифікації голосів Нацвідбору

Маша Єфросиніна про заплутане оголошення результатів

Услід за поясненнями Тимура Мірошниченка про те, що йому почали диктувати неправильні бали у навушники, курйоз прокоментувала й Маша Єфросиніна. Вона підтримала колегу та зізналась, що ніяк не реагувала на все це тому, що взагалі не чула редакторів.

До сказаного можу лише додати, що у мене підслуховування в момент розкриття конверта взагалі вимкнулось, тому Тимур взяв весь удар на себе, зрозумівши, що я не чую редакторів,
– поділилась Єфросиніна.


Маша Єфросиніна про Мірошниченка та Нацвідбір / Фото з інстаграм-сторіз

До слова Колоритна Alina Pash їде на Євробачення-2022: біографія переможниці Нацвідбору

Головне про фінал Нацвідбору

  • 12 лютого відбувся фінал Національного відбору Євробачення-2022. 8 учасників виступили на сцені з ефектними номерами. Щоправда, гурт Cloudless виступав двічі через форс-мажор: фіналістам декілька разів вимикався звук.
  • Переможницею конкурсу стала співачка Alina Pash з піснею Shadows of Forgotten Ancestors. Вона посіла перше місце з 15 балами.
  • На конкурсі не обійшлось без скандалів. Через плутанину з оголошенням результатів гурт Kalush Orchestra, що посів 2 місце, запідозрив Суспільне у тому, що виграш Паш – фальсифікація. Вони планують розв'язувати питання у судовому порядку.