Єфросиніна у новому інтерв'ю наголосила, що він навчився вбивати. Раніше ведуча розповідала, чим її чоловік-військовий займається у ЗСУ.

Цікаво Святослав Вакарчук зустрівся з чоловіком Єфросиніної: спільне фото з фронту

Єфросиніна розповіла, як змінився її чоловік

На запитання, як часто телеведуча спілкується з Тимуром, Маша відповіла, що у них є правило – він має з'являтися хоча б раз на день або попереджає, що найближчими днями не буде зв'язку.

За її словами, Тимур Хромаєв дуже змінився після того, як вирушив на фронт. Якщо колись він навіть не підвищував голос, то зараз спокійно знищує окупантів, які прийшли на наші землі.

Мій Тимур… Людина, яка жодного слова поганого ніколи ні про кого не сказала. Жодного разу не підвищив голосу на наших дітей, на мене… І тут мій чоловік каже: "Ми стільки п**орасів…". І тут я розумію, що мій чоловік тепер знає, що таке вбивати,
– пояснила Єфросиніна.

Вона додала, що змінюють всі чоловіки, які потрапляють на фронті. Проте щось у Тимурові залишилося таким, як було раніше.

"Потім мій Тимур вискакує і каже: "А коли ми їхали додому, нам дорогу куропаточки переходили, то ми їх пропустили"... Тоді я зрозуміла, що багато речей своєї трансформації він переживає сам на сам", – розповіла Марія.

Єфросиніна не приховує – за цей час змінилися і їхні стосунки. Тепер чоловік почав її називати коханою.

Мені не вистачало від нього рожевих соплів, а тут – кохана. У нас, коли ми зустрічаємося, справжній медовий місяць. І дуже важка розлука... Я навчилася себе голою фоткати. Ти шлеш і потім чекаєш на реакцію, а там коротке: "Ще",
– зізналася ведуча.

Дивіться інтерв'ю з Машею Єфросиніною: відео

Тимур Хромаєв служить в ЗСУ: що відомо

  • Маша Єфросиніна розповіла, що Тимур пішов на захист країни добровольцем, а пізніше оформився в ЗСУ офіційно. Зараз він служить у 112-й бригаді, де керує підрозділом зі 100 людей.
  • Його команда перебуває у прифронтовій зоні та займається радіоелектронною боротьбою, БпЛА та дронами.
  • Нещодавно Маша Єфросиніна пригадала, що навіть сердилась на чоловіка через його рішення піти до ЗСУ. Але всередині також відчувала гордість.