У День Києва Маша вирішила прогулятися містом, однак не змогла насолодитися святом через велику кількість людей. Це ще більше засмутило Єфросиніну, яка дуже сумує за своїм чоловіком.

До теми Єфросиніна розсекретила свої параметри та похизувалася стрункою фігурою: ефектне відео

Насолоджуватися прогулянками зірці було складно, бо її коханий далеко. В Instagram Маша Єфросиніна показала скріншот своєї розмови з Тимуром по відеозв'язку та поділилася своїми переживаннями.

А, може, справа і не в мільйонах людей, які їдять морозиво та валяються на київській траві... А в моїй психіці, бо кілька діб шаленої ейфорії від святкувань і привітань глушили мій сум за цим чоловіком…,
– вважає зірка.

Ведуча зізнається, що після жахливої ночі в ніч на 28 травня її дуже "накрило". Проте чоловік Єфросиніну підтримав.

"Зазвичай я могла пожалітися йому на все! Але тепері це ніяк, бо він просить триматися й вірити, що попереду ще краще майбутнє", – написала Маша.


Маша Єфросиніна показала розмову з чоловіком / Скриншот з її інстаграм-сторіс

Згодом хтось із шанувальників написав Маші, що бачив її чоловіка-військового у своєму місті та похвалив його. Єфросиніна відповіла, що теж пишається Тимуром. "Вірю, що все будже добре, він за 20 років ні разу не збрехав мені", – написала вона.


Маша Єфросиніна висловилася про Тимура / Фото з її інстаграм-сторіс

Додамо, що зірка не змогла прогулятися переповненими вулицями Києва, тож вирішила відпочити в лазні.

Чесно пішла гуляти містом, але, виявилося, що всі абсолютно чесно зробили те саме. Відчуття, що зараз одночасно по вулицях Києва ходить кілька мільйонів людей. Тому вирішила послати себе в баню,
– сказала Єфросиніна.


Маша Єфросиніна в сауні / Фото з її інстаграм-сторіс

До слова, телеведуча Маша Єфросиніна і Тимур Хромаєв у шлюбі майже 20 років. Проте на початку травня, як зізналася зірка, вона забула про річницю їхнього знайомства. Проте Єфросиніна не дуже засмутилася. Вона заявила, що відсвяткує її наступного року разом з чоловіком-військовим у Криму.

Нагадаємо, що в квітні сім‘я вперше зустрілася, хоч і не в повному складі. За словами Маші, Тимур не бачив сина десь вісім місяців. Єфросиніна розповіла, що зустріч пройшла зі сльозами.