У своєму шоу "Дорослі дівчатка" подруги обговорили червоні прапорці у стосунках. Зокрема, вони згадали про заборони та обмеження. Відтак, Оля Полякова зауважила, що після початку стосунків з чоловіком, той перестав спілкуватися з більшістю своїх друзів. З огляду на це, співачка зробила висновок, що її можна назвати аб'юзером у стосунках. Водночас Єфросиніна їй заперечила, вона зауважила, що Вадим "не виглядає як жертва".

Це цікаво Іду до Поплавського, – Тоня Матвієнко зізналась, на яку роботу пішла через безгрошів'я

Маша Єфросиніна боїться чоловіка Полякової

Телеведуча пояснила, що на дні народження співачки вона зі своїм чоловіком Тимуром Хромаєвим хотіли посперечатися з Вадимом. Втім, їм це не дуже вдалося.

Він сказав: "Спокійно, я говорю". Він ніжно це сказав, але трохи "жим-жим" було,
– поділилася Єфросиніна.

Оля Полякова дуже здивувалася і пояснила, що Вадим насправді добра та чуйна людина.

"Дорослі дівчата": дивіться відео онлайн

Що відомо про шлюб Олі Полякової

  • Бізнесмен Вадим Буряковський старший від співачки на 15 років. Вони познайомились на роботі. Полякова отримала замовлення на виступ на "благодійному" вечорі, який виявився днем народження чоловіка.
  • За словами співачки, вона закрутила роман із Буряковським і водночас була у стосунках зі своїм бойфрендом. До того ж бізнесмен також був одружений.
  • Оля та Вадим зіграли весілля у 2004 році. Наступного року в них народилась перша донька Марія, а у 2011 році на світ з'явилась Аліса.