Телеведуча Марічка Падалко нещодавно розповіла про свій новий "сімейний статус" дружини офіцера. Насправді вона зізналась, що її не так цікавлять посади чоловіка.

Дивіться також "Мурахи по шкірі": Даніель Салем презентував дебютну пісню, яку присвятив полеглим побратимам

Марічка Падалко про стосунки з чоловіком-військовим

Насправді статус – це другорядне. Для мене важливим є те, де він зараз, чим займається. Важливіше, що в нього виходить, що загін гарно функціонує, що вони пишаються знищеною технікою. Тому статус... Я взагалі не статусна людина. Це як певне визнання,
– повідомила Марічка Падалко.

Ведуча згадала останню зустріч з чоловіком, коли він приїздив до Києва на кілька днів із завданням від керівництва. Ці зустрічі вона характеризує "короткими й щасливими", але не любить, коли потім настає момент розставання. Зараз телезірка очікує відпустки Єгора.

"Єгору пообіцяли офіційну відпустку, все залежить тепер від командування, відпускають – не відпускають. Ми повинні кудись разом поїхати на 5 днів, саме у подорож. Тому що ці речі запам'ятовуються на все життя – так, а в нас їх не так багато було і до війни. Ми раді, що встигли поїхати разом 2021 року, бо Єгор тоді казав, що відчуває – війна буде довгою".


Марічка Падалко з чоловіком / Фото з інстаграму ведучої

Зірки в теробороні та ЗСУ: останні новини

  • Даніель Салем презентував дебютну пісню "Силуети". Цю композицію військовий присвятив побратимам, які полягли на війні.
  • Віталій Козловський після проходження бойової підготовки склав присягу на вірність українському народові. Його з побратимами чекає розподіл по військових частинах.
  • На початку липня лідер гурту Yurkash Юрко Юрченко опинився у лікарні – він майже повністю втратив слух після концерту.