Український ведучий та шоумен Даніель Салем з початку повномасштабного вторгнення захищає Україну. Тепер же він випустив дебютну пісню "Силуети" під творчим псевдонімом SALEM.

Дивіться також На таку музику був запит, але вона зникне, – співачка ONUKA висловилася про "байрактарщину"

Даніель Салем презентував першу пісню

Виконавець присвятив композицію полеглим за Україну захисникам та захисницям. Даніель Салем поділився, що не планував розпочинати музичну кар'єру. Але у нього виникло бажання трансформувати у пісню ті думки й меседжі, які в нього виникли на фронті.

Під час війни я зрозумів, що хочу залишити щось після себе. Вирішив написати пісню про особисте, але знайоме багатьом українцям. "Силуети" – про те, ким ми були до повномасштабної війни та як трансформувалися за останні півтора року,
– зізнався SALEM.

У пісні Даніель Салем поділився роздумами щодо того, як змінилося суспільство за час великої війни. З перших рядків він віддає шану полеглим героям і героїням. Силуетність у пісні відображає стан військових, які повертаються до мирного життя та відчувають там дискомфорт і складність адаптації. Такі відчуття мав і Даніель, коли перебував у відпустці.

SALEM – "Силуети": дивіться відео онлайн

"Для мене "Силуети" – пісня-присвята побратимам. Тим, що поруч та тим, які назавжди лишились у нашій пам’яті. Про фізичну та ментальну самотність. Також я присвятив її людям, які змінили свої життя на 180 градусів, та стали до лав волонтерської діяльності”, – додав SALEM.

Даніель Салем працював над піснею кілька місяців. До співавторства долучилися Андрій Безкровний та Олексій Завгородній.

Українці діляться враженнями від першої пісні Даніеля Салема:

  • "Дуже гарна пісня", – написала Леся Нікітюк;
  • "Пісня супер! Дякую, за те, що захищаєте нас! Пишаємося та безмежно вдячні";
  • "Пісня торкається серця і душі, а далі – мурахи по шкірі";
  • "Друже, ти крутий";
  • "Дуже потужно! Ви дуже талановитий!".