Зараз чимало людей хворіють на COVID-19, тому необхідно максимально дбайливо ставитися до свого здоров'я. Не вдалося уникнути інфікування MamaRika (справжнє ім'я – Анастасія Кочетова) та її коханому.

Зверніть увагу Наталка Денисенко підозрює, що інфікувалася коронавірусом

Зараз подружжя перебуває вдома на самоізоляції. Анастасія та Сергій важко перенесли хворобу, артистка зазначала, що це був найскладніший період у її житті. Зараз вже все гаразд і вони набирають сил після перенесеної хвороби.

Нові фото MamaRika з чоловіком

В інстаграмі артистка опублікувала світлини, на яких постала перед камерою у домашньому образі. Вона одягнула білий банний халат, волосся розпустила, а на обличчі зробила ледь помітний макіяж. Сергій також позував біля коханої у халаті. Вони обоє тримали в руках чашки з ароматною кавою та просто насолоджувалися моментом.


MamaRika з чоловіком / Фото з інстаграму співачки


MamaRika з чоловіком / Фото з інстаграму співачки

Зазначимо, днями відбулася прем'єра пісні MamaRika "На руках". Цю ніжну композицію вона присвятила коханому чоловікові, зазначивши, що він її сила та слабкість.

Текст публікації MamaRika:

Як пережити ковід і не збожеволіти на карантині?

Наш перший раз був дуже несподіваним і тяжким. Наша сім'я досі оговтується, але вже можемо робити висновки. Декілька правил, які рятували нас на самоізоляції:

  • Гумор і самоіронія. Ми постійно сміємося один з одного. Це справді змушує забути про погане й працює завжди.
  • Турбота. Намагаємося без слів зрозуміти, в чому потрібна підтримка, завжди поруч один з одним.
  • Жодної паніки. Вона ще нікому не покращувала життя, тому важливо максимально розслабитися. У нас скасувалися всі плани, однак ми не засмучуємося та не думаємо про це.
  • Використовувати час з користю. Якщо ви опинилися на самоізоляції, робіть те, на що завжди не вистачало часу: читайте, смакуйте, спіть, переглядайте фільми тощо. Ми давно так не кайфували разом (ще б без хвороби).