Українська співачка MamaRika перебувала на гастролях за кордоном два місяці. Вона відпрацювала благодійні концерти, зустрічалась з біженцями та тішила українців за кордоном музикою і словом.

Дивіться також Я її боявся, – Слава Дьомін згадав знущання матері, яка подала на нього в суд

MamaRika про життя в Європі

Співачка зізналась, що миті, які вона провела з українцями за кордоном – назавжди залишилися в пам'яті. Разом з тим, під час туру їй з чоловіком і сином довелось пережити немало труднощів.

Постійні переїзди, понад 12 тисяч кілометрів машиною за неповних 2 місяці, з річною дитиною та повним багажником речей – це невимовно важко. Мамочки зрозуміють, яким важливим є прикорм в житті дитини такого віку, і як необхідно бути в затишку та мати всі умови для малечі. Цього всього у нас не було – ми жили де попало, як попало,
– поділилась MamaRika.

"Вишенькою на торті" стало ДТП, через яке у зірки розбилась машина. До того ж вся сім'я захворіла на коронавірус, – через це довелося скасувати низку концертів.

"Повний треш. Ну і чи варто казати, що побувавши у кількох країнах та багатьох містах, ми ще раз переконалися, що ніде не буде краще ніж вдома! Туга за Україною весь цей час просто з’їдала, і ми буквально рахували дні до повернення. При величезній повазі та вдячності до європейського народу, який дуже нас підтримує, та у нас все найкраще", – додала артистка.

MamaRika за кордоном: фото і відео (для перегляду гортайте праворуч)