Наразі в Україні та світі діагностують все більше нових випадків COVID-19. Зараз в країні триває війна, про коронавірус майже ніхто не говорить, але він нікуди не подівся. З настанням холодів треба максимально берегти себе та рідних від інфікування.

Читайте також Співачка Оксана Муха мала рак: жінка розповіла про одужання

MamaRika з чоловіком і сином захворіла на COVID-19

Про інфікування співачка повідомила в інстаграмі. Зараз вона разом з чоловіком та однорічним сином перебуває на благодійних гастролях за кордоном. Саме там вони заразилися коронавірусом. На фото, яке поширила MamaRika видно, що вони втомлені. Сергій зображений з маскою на обличчі, син сумний. MamaRika розповіла, що Сергій переносить хворобу найважче. У маленького Давіда всю ніч була температура та нежить. Сама співачка наразі тримається.

У нас недобрі новини. Ці троє захворіли на коронавірус. Сергійович тупо зліг. Малий всю ніч не спав – температура і соплі. Я на диво поки тримаюся (не знаю, чи надовго це),
– написала MamaRika в сторіс.


MamaRika з чоловіком і сином захворіли / Скриншот інстаграм-сторіс співачки

Нагадаємо, раніше в інтерв'ю 24 каналу MamaRika розповідала, що на гастролях за кордоном вона та чоловік лише удвох доглядають за сином, там не мають допомоги. Сім'я наважилася поїхати з сином далеко від дому, щоб зібрати кошти на допомогу Україні. Більше дивіться у відео.

Інтерв'ю з MamaRika у відеоформаті: дивіться відео онлайн