У червні цього року в мережі почалось віруситися відео з росіянином, який вкрав пісню "Скрябіна" – "Мам". Як розповіла Ольга Михайлівна Кузьменко, це сталося ще 2 роки тому.

Читайте повне інтерв'ю Він би вже був хтозна-де, – відверте інтерв’ю мами Кузьми Скрябіна про можливу долю сина і війну

Мама Кузьми про вкрадену пісню

Ольга Кузьменко розповіла, що тоді не засудила того хлопця й не пов'язала цю ситуацію з крадіжкою. Вона зазначила, що тоді їй здалось, що "співаку" треба було просунутися.

Але це не було геть зараз, а 2 роки тому. Це був молодий хлопець. Тоді у мене склалось враження, що цьому молодому "пацаньонку" треба було якось "вискочити". І я йому "дала плюс" на те, щоб він не співав якусь дурницю, а взяв хороший текст про маму,
– сказала Ольга Михайлівна.

"Бо, дивлячись зараз на їхні розмови з матерями, розумієш, що вони не вміють розмовляти. І з огляду на те, що це було 2 роки тому, я не прив'язала це до війни, що вони нібито пограбували нас, перекрутили і так далі. Можливо, він не знав, що треба все узгодити з авторськими правами, тому я не осудила його вчинку. Їм бракує такого тексту".

Інтерв'ю з мамою Кузьми: дивіться відео онлайн

Як росіяни крадуть пісні

  • Наприкінці лютого 2022 року Христина Соловій поскаржилась, що російський репер вкрав її пісню та вимагає поділитися авторськими правами.
  • Трек Злати Огнєвіч "Зозуля" переклали російською й заспівали в Криму, порушивши всі авторські права.