Поки український шоу-біз благає колег і фанів з Росії виходити на вулиці проти путінського режиму, ті мовчать і далі вірять у кремлівську пропаганду. Блогер і ведучий Олексій Дурнєв впевнений, що переконувати їх зруйнованими містами та вбивствами цивільних – марно. На його думку, повпливати на маси можуть лише злидні та голод.

Читайте також Просто не хочуть мені вірити, – Слава Камінська пересварилась зі своїми друзями з Росії

Олексій Дурнєв про росіян

Шоумен зауважив, що найпрогресивніша частина росіян вже зрозуміла, що їхня країна стрімко котиться на дно через війну в Україні, але "їм є що втрачати, їм страшно", тож на мітинги вони не виходять. Натомість до пересічних громадян дійде, коли з прилавків зникнуть базові продукти.

Думаю, більшість зрозуміє, що відбувається, тоді, коли холодильник почне перемагати телевізор, коли базові продукти зникнуть. Вони вже зникають – немає гігієнічних засобів, цукру. Я думаю, що на черзі інші базові речі – макарони, крупи і так далі,
– висловився Олексій Дурнєв.

Він додав, що точкою кипіння для росіян стане затримка зарплат. Зокрема лікарям і шахтарям, які є основою протестних рухів.

"Думаю, як тільки обмеження, затримки виплат чи відчутне зниження рівня життя торкнуться медпрацівників, працівників шахт, тоді почне доходити до глибинного народу", – додав Дурнєв.

Повне інтерв'ю Олексія Дурнєва: дивіться відео онлайн