На своїй сторінці в інстаграмі Чмерковський розповів, що зміг сісти у потяг до Польщі в останні секунди. Також чоловік поділився, що він вже у безпеці й знаходиться в одному із готелів Варшави, до якого його привезли добрі люди. Згадав танцюрист і те, що з моменту виїзду з Києва він не спав вже 36 годин, адже їхав у потязі стоячи.

Читайте також Я боротимусь за правду, – Тіна Кароль вийшла на антивоєнний мітинг у Варшаві

Я не спав не через те, що не хотів. Я просто не зміг знайти місця, адже все було зайнято. В мене була довб*на клаустрофобія. Це божевілля. Я зробив вибір і вирішив, що я достатньо сильний постояти. Я почувався неправильно, що я залишаю країну, почувався неправильно, що сів у цей потяг,
– розповів Макс Чмерковський.


Максим Чмерковський покинув Україну і поїхав у Варшаву / Фото з інстаграму

До слова, в танцюриста, який родом з Одеси, є громадянство США. У Штати Чмерковський виїхав у 1994 році. Зараз в артиста там дружина і маленький син.

Герой "Холостяка-1" залучений у багатьох український шоу, до прикладу "Танці з зірками", де він виступає у ролі судді. Оцінювати учасників танцювального проєкту Макс Чмерковський почав восени 2021 року. Усі 10 років після проєкту "Холостяк" продюсери вмовляли його стати членом журі, але зірку категорично не влаштовував гонорар.

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!