Танцівник та суддя шоу "Танці з зірками" Максим Чмерковський близько 10 років тому був героєм українського шоу "Холостяк", завдяки чому здобув популярність. Однак до слави він ставиться неоднозначно.

Читайте також Суддя "Танців з зірками" Максим Чмерковський розповів про фаворитів на проєкті

Чому Максим Чмерковський уникає фанатів

Здобувши популярність на телебаченні, Максим Чмерковський почав почуватися дуже некомфортно у громадських місцях.

Я уникаю цього дуже. Я відразу червонію, мені стає незручно. Я пам'ятаю, коли я тут був на "Холостяку", пішов у якийсь клуб. До мене підійшла дівчина, попросила фотографію, і коли я з нею стояв, підійшов її чоловік і дав мені в пику,
– розповів суддя "Танців".

Максим Чмерковський зізнався, що намагається жити приватним життям і мати вузьке коло спілкування. Він ніколи не відмовляє прихильникам у спільних фото, але інколи дивується через хамську поведінку фанів. Наприклад, вони не знають, як звати танцівника й звертаються до нього: "Чуєш, ти" або підсвистують.

"Дуже часто люди неадекватно реагують на те, що побачили когось із телебачення", – наголосив переможець американських "Танців з зірками".

Інтерв'ю Максима Чмерковського: дивіться відео онлайн


Інші зізнання Чмерковського з інтерв'ю

  • Максим розповів, що його родина переїхала з Одеси до США у 90-х роках. Сім'ю зустріли у Нью-Йорку двоюрідні родичі, які допомогли з роботою. Та спочатку батьки танцівника працювали на непрестижних посадах: батько мив посуд, а мама робила манікюр.
  • Суддя "Танців з зірками" поділився, чому знаменитості йдуть на "Танці з зірками" попри можливі травми. За словами Чмерковського, зірки можуть здобути танцювальні вміння, що їм знадобляться, і скинути зайву вагу.