Одному з місцевих жителів не сподобалося, що Барських заспівав російською, передає 24 Канал. Нагадаємо, що 19 червня 2022 року Верховна Рада ухвалила закон, який забороняє публічне виконання та прослуховування російської музики у громадських місцях.

Цікаво "Далі буде цікаво": Андрій Хливнюк та Коля Сєрга заінтригували фото з Валерієм Залужним

Тому мешканець Кременчука Антон Кирпа написав заяву на артиста до правоохоронних органів. Він попросив поліцію провести перевірку за цим фактом.

Він розповів, що прийшов на концерт Макса Барських разом з дружиною. Але після третьої пісні вони вийшли із залу, бо всі треки лунали російською мовою.

На мої претензії у організаторів було два аргументи: "а чому ти не на фронті?" та "ми донатимо на ЗСУ"... Я викликав патрульну поліцію, яка прийняла мою заяву. Також написав скаргу до мовного омбудсмена,
– заявив Антон Кирпа.

Додамо, що це не перший скандал з російськомовними піснями Барських. Раніше він оскандалився, бо співав російською на концерті в Польщі. Згодом режисер Алан Бадоєв пояснив, чому Макс Барських продовжує виконувати свої російськомовні хіти.

Нагадаємо, що Макс Барських (справжнє ім'я – Микола Бортник) народився в Херсоні. До повномасштабного вторгнення співак будував кар'єру, зокрема, в Росії. Але після 24 лютого 2022 Барських засудив агресію Росії і відмовився повертати росіянам гроші за квитки на свої концерт. Гроші він передав на гуманітарну допомогу Україні.

А 9 червня 2023 року артист презентував свою російськомовну пісню "Тумани" українською мовою. Він зазначив, що хоче перекласти і інші свої російськомовні пісні.