Наразі невідомо, як чоловік виїхав, адже досі триває воєнний стан, який накладає обмеження на виїзд за кордон. Раніше зіркова пара відпочивала у Франції, дружина Михайлюка заявляла, що це було відрядження.

Цікаво Не час ср*тися, – Алан Бадоєв прокоментував мовчання ексдружини Жанни, яка під санкціями

Сам Максим у соцмережах рідко публікує фото. Частіше про подорожі пари можна дізнатися з інстаграму його дружини Даші. Днями пара відвідала туристичне місце – Ніагарський водоспад.


Макс Михайлюк з дружиною відвідав Ніагарський водоспад / Фото з інстаграму Даші

Даша Хлистун замилувала мережу красивими фото. На світлинах вона показалася з чоловіком, ексхолостяком Максом Михайлюком.

Модель була в захваті від краєвиду. У підписі до фото вона зазначила, що наступного разу вони приїдуть на це місце втрьох. Макс у коментарях додав: "Обов'язково".


Макс Михайлюк з дружиною відвідав Ніагарський водоспад / Фото з інстаграму Даші

Довідка! Макс Михайлюк після проєкту "Холостяк-10" зав'язав стосунки з Дашою Хлистун, згодом вона завагітніла. Навесні 2021 року вона народила доньку. У липні пара офіційно розписалась у день, коли реєструвала народження доньки у київському РАЦСі. Наразі дівчинці вже два роки.

У коментарях шанувальники "засипали" пару компліментами:

  • "Такі ви гарні".
  • "Ви неймовірні".
  • "Ви дуууже красивезна пара".
  • "Нарешті спільне фото".
  • "А очі як світяться, гарні дуже".
  • "Така посмішка в обох".
  • "Такі схожі".

Як саме Макс Михайлюк зміг виїхати з України, щоб поїхати в подорож – невідомо. Можливо, це чергове “відрядження”.

Його дружина Даша Хлистун працює моделлю і часто виїжджає за кордон на роботу. Раніше повідомлялося, що Макс Михайлюк повернувся до роботи цивільного авіапілота за кордон.

Цікаво Знала, що я українка, – дружина "Холостяка" розповіла, як її вистерігала російська журналістка

Нагадаємо, що на початку повномасштабного вторгнення Максим Михайлюк публікував фото у військовій формі та зі зброєю, однак наразі невідомо, чи брав участь у якихось бойових діях.