Ведуча Жанна Бадоєва відзначилась тільки одним дописом про війну проти України. Вона продовжує зберігати мовчання та працювати для російської аудиторії, за що її внесли у санкційний список.

Дивіться також Її як вітром здуло, – Алан Бадоєв шокував сумою, яку винна йому зрадниця Анна Асті

Алан Бадоєв про колишню дружину

Режисер та кліпмейкер Бадоєв стверджує, що його колишній дружині насправді є що сказати. Та він вважає, що зараз не на часі сперечатись щодо списку артистів у санкціях.

Я казав від самого початку, що зараз не час сратися. Але Жанну я як любив, так і люблю. Вона мати моєї дитини, а для мене це святе. Жанна як була для мене прикладом, так і залишилась. Коли закінчиться війна, підемо і розберемо ці списки, і дещо пояснимо,
– заявив Алан Бадоєв.

Алан Бадоєв додав, що розуміє, як і чому Жанна зберігає мовчання. Але не вважає це важливою темою для обговорення. Ведуча та її чоловік висловляться, коли буде час.

"Якщо вона там зараз є в списках, ми погоджуємося. Хай так і буде, але нам є що сказати і що показати теж. Коли прийде час висловитися і щось показати людям, Жанна з чоловіком це зробить. Але це не зараз, і я не маю це робити".

Раміна запитала, чому тоді Жанна знімає проєкти для російського пропагандистського телебачення. Алан відповів, що він "не хоче давати корм для рибок".

Інтерв'ю з Аланом Бадоєвим: дивіться відео онлайн

  • Нагадаємо, у жовтні 2022 року група Єрмака-Макфола підготувала список артистів, проти яких вважала доречними санкції. Серед них була й Жанна Бадоєва. На початку 2023 року Володимир Зеленський затвердив санкції. Обмеження – блокування активів та заборону на виведення капіталу за межі України.
  • За Жанну Бадоєву заступався й її колишній колега Євген Синельников, який пережив окупацію Бучі. За його словами, ведуча "тут думками й серцем". Водночас вона зберігає мовчання через певні обставини. Разом з тим, Аліна Доротюк вбачає схожість між Бадоєвою та Тодоренко.