Артист запевнив, що заробітки за концерти різні, це залежить від багатьох чинників. Днями продюсер Михайло Ясинський зізнався, що сума гонорару Барських – 50 тисяч доларів.

Цікаво Гріх жалітися, – Сергій Середа назвав суму, яку заробляє у місяць

Скільки заробляє Барських

Тепер співак особисто розповів про свій гонорар. За його словами, якщо йдеться про виступи на приватних корпоративах, то середній прайс артиста – 50 тисяч доларів (близько 1,9 мільйона гривень).

Водночас Макс зізнався, що рекордні заробітки завжди отримував за корпоративи на Новий рік.

Нові роки завжди були насичені, тому що це прайм-тайм. Мені здається, близько сотні тисяч доларів було за виступ… Але буває по-різному,
– заявив Барських.

Крім того, співак заявив, що оцінює свою успішність на 10 з 10.

Барських розповів про сварку з Бадоєвим

Музикант запевнив, що у роботі з продюсером Аланом Бадоєвим не обходиться без конфліктів. Макс пригадав гучну сварку з режисером під час зйомок кліпу "Хочу танцевать" у 2016 році.

Тоді Барських не погодився з ідеєю, яку запропонував Бадоєв. Через це знаменитості поскандалили, але згодом змогли помиритися.

Коли ми створюємо щось, бувають сутички. Якось на зйомках кліпу "Хочу танцевать" один з референсів, за задумом Алана, що я мав бути в жіночій сукні... Але це занадто... Ми так сильно посварилися, що Алан хотів скасовувати зйомку,
– розповів Макс

Макс Барських відповів на запитання: відео

Як Барських заробляв до повномасштабної війни

  • Раніше Михайло Ясинський розповідав, що після повномасштабного вторгнення прибутки артистів значно зменшилися. Якщо раніше Полякова, Барських, Монатік та інші на рік заробляли близько одного мільйона доларів, то тепер ця сума 100 – 150 тисяч доларів у рік.
  • Макс Барських до 24 лютого 2022 року отримував доходи не тільки з України, але й з Росії. Кожного кварталу артист отримував 300 тисяч доларів лише з країни-терориста. Але з початку війни співак заборонив використовувати його музику в Росії.