Ще в березні минулого року Макс Барських заборонив використовувати свою музику в Росії – на радіо, телеканалах, у кіно й на цифрових платформах. За цей вчинок його хвалила Злата Огнєвіч і наголошувала, що це десятки тисяч доларів. Як з'ясувалося, співачка не помилилася. За словами Алана Бадоєва, роялті з Росії становили 300 тисяч доларів кожні три місяці.

Не пропустіть Що в тебе в голові, – Алан Бадоєв емоційно звернувся до зрадниці Ані Лорак, яку палко захищав

Алан Бадоєв шокував сумою роялі Макса Барських з Росії

Наш каталог з Максом, котрий ми вилучили з Росії, кожен квартал нам приносив по 300 тисяч доларів. Це вже чистими, без податків,
– вразив зізнанням Алан Бадоєв.

У такий спосіб він закликав українців повністю відмовитися від контенту з Росії, адже з шалених роялті платиться податок, який йде на бомбардування України.

"На Росії дуже гарно налагоджені цифрові збори від контенту. Вони дуже багато отримують. Якщо ти у топ 100, навіть у топ 200, ти багато грошей щоквартально отримуєш. З них ти платиш податок, а податок йде на бомби, які летять потім до нас. Це великі гроші – від 50 тисяч доларів до 100, 300 тисяч доларів", – наголосив Алан Бадоєв.

Він також зауважив, що серед тих, хто спонсорує війну, – співачка з Черкас Анна Дзюба, вона ж Анна Асті. Її заробітки, а відповідно й податки, від прослуховувань, ще більші, ніж у Макса Барських. "А як Аня? Їй нормально спиться, що саме вона виплачує податки на бомби для країни, з котрої вона виросла?" – риторично запитав Алан Бадоєв. Зрадниця, до речі, винна йому шокуючу суму грошей за кліп, який так і не зняли в Одесі.

  • Нагадаємо, українські артисти ледь не щодня кричать про те, що вмикати російське – це платити ворогу. Світлана Тарабарова взагалі називала "вбивцями" тих, хто слухає російську музику, адже "кожен перегляд або прослуховування – це уламок міни, що вбиває наших захисників, це шматок ракети, який летить у наші міста".