Виконавиця підняла синьо-жовтий стяг під час виконання композиції Don't Cry for Me Argentina. Своєю чергою глядачі гучно аплодували виконавиці.

Вас також може зацікавити Подруга Мадонни показала чесне фото 65-річної співачки: як вона виглядає без фотошопу

Мадонна підняла український прапор на концерті

14 жовтня, на стадіоні The O2 Arena, відбувся перший концерт артистки в рамках світового турне на честь 40-річчя її музичної кар'єри під назвою Celebration. Зірка виконала понад 40 своїх найпопулярніших треків. Серед них – Don't Cry for Me Argentina. Під час його виконання артистка тримала український стяг. Шанувальники підтримували співачку вигуками та гучними оплесками.

Що Мадонна говорить про велику війну в Україні: головне

  • З початку повномасштабного вторгнення Росії співачка встала на бік України. Вона закликала людей допомагати українцям. Зокрема, надсилати гуманітарну допомогу. Мадонна підтримує Володимира Зеленського й навіть опублікувала відео, де показала наслідки російського вторгнення та порівняла Путіна з Адольфом Гітлером.

"Безглузде та жадібне вторгнення Росії в Україну повинне зупинитися! Будь ласка, надішліть гуманітарну допомогу, щоб допомогти мільйонам громадян України, життя яких постраждало від цієї кризи. Путін порушив усі чинні угоди про права людини", – наголосила виконавиця.

  • У березні минулого року міжнародний ритейлер Dress-X вирішив віддячити знаменитостям, які підтримали Україну. Так, Мадонна постала у віртуальній синьо-жовтій сукні з колекції Support Ukraine.
  • До того ж вона брала участь в мітингу "Встань за Україну". Разом з Біллі Айліш, Х'ю Джекманом, Елтоном Джон, та іншими знаменитостями співачка приєдналася до благодійного заходу онлайн. Ця подія допомогла зібрати фінансову та гуманітарну допомогу для українських біженців.