Вона зауважила, що не треба довіряти словам і діям громадян країни-агресорки, оскільки, коли заходить мова про війну, яку Росія розв'язала в Україні, вони одразу ж ховають голову в пісок.

Не пропустіть "Виїжджає і "під шумок" заробляє": Остапчука захейтили за проведення весілля в Хорватії

Що Лія Ахеджакова сказала про український прапор

Ще в липні російська акторка виступала на спектаклі. Після цього шанувальники підходили до неї, висловлюючи слова вдячності та даруючи різні подарунки. За словами артистки, так до неї підійшов чоловік, дав їй квіти та синьо-жовтий стяг. Вона ж запевняє, що не одразу зрозуміла, що це був прапор. Вона подумала, що то шарф. Акторка назвала того глядача провокатором.

Анастасія Приходько розкритикувала Лію Ахеджакову

Знаменитість переконана, що нікому з росіян вірити не можна і не існує ніяких "хороших росіян".

Ось, про що я говорила. Нікому з Росії вірити не можна. Для мене немає ніяких "хороших" росіян. І більше не буде. У той момент всі відразу ж ус*раються. То бл*дь шарфик,
– емоційно висловилась співачка.


Анастасія Приходько розкритикувала Лію Ахеджакову / Скриншот з інстаграм-сторіс

Як інші українські зірки реагують на росіян в інформаційному просторі

  • Російський шоумен Максим Галкін написав допис, в якому згадав про 6-річну Софію, яка загинула внаслідок ракетного обстрілу Чернігова 19 серпня. Деякі українські артисти підтримали та подякували Максиму. Водночас радіоведучий Слава Дьомін обурився через це. Він зазначив, що такі публікації ніяк не впливають на росіян, тому не розуміє, чому українці дякують Галкіну.
  • Андрій Бєдняков емоційно звернувся до лідера російського гурту "Звери", який з гітаристом колективу їздив на Донеччину, щоб розважати своїми концертами російських військових. Телеведучий зазначив, що не розуміє, що зробили з Біликом, аби той "перевзувся".
  • Лідер гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк також звернувся до Білика. Він у своєму інстаграмі потролив його. У відео український виконавець, тримаючи ударний БПЛА, процитував рядки з пісень гурту "Звери". Зокрема, у ролику артиста можна почути треки "Рома, извини" та "До скорой встречи".