Відома українська акторка Лілія Ребрик в особистому блозі в інстаграмі часто ділиться яскравими фото та розповідає, як проходять її дні. Цього разу вона поділилась, що встигла зробити влітку.

Читайте також Яскраві кольори та сміливі поєднання: розкішні образи Лілії Ребрик у штанних костюмах

Лілія Ребрик розповіла про своє літо

Знаменитість зізналась, що влітку вона переживала як складнощі, так і радісні моменти. Вона яскраво відсвяткувала день народження та насолоджувалась сезоном ягід і різноманітних фруктів.

Ось я, наприклад, цього літа літала над Київщиною на гелікоптері, збирала свій овочево-ягідно-фруктовий урожай, ніжилася у теплій морській піні, підвернула ногу і вже майже одужала, наїлася досхочу полуниці, морозива, а загалом – більше працювала, аніж відпочивала,
– поділилась акторка.

Лілія Ребрик також заінтригувала шанувальників, написавши, що працює над новим проєктом. Його результат можна буде побачити цієї осені. Ймовірно, зірка знімається у фільмі.

Для перегляду усіх фото гортайте праворуч:

Зауважимо, що на цьому артистка не зупинилася. Нещодавно вона відправилась у Болгарію разом з чоловіком, Андрієм Диким. Там подружжя поєднує роботу та відпочинок на морі.

Лілія Ребрик також зазначала, що попри карантинні обмеження у багатьох країнах, їй з коханим довелося зробити тільки ПЛР-тест. Він був негативним, тож зірка без перешкод полетіла в курортне містечко Кітен.