Відома українська телеведуча та акторка Лілія Ребрик активно бере участь у зйомках. Тому зірці важливо мати елегантний вигляд та одягатися стильно. Трендові штанні костюми – бездоганний варіант для відвідин світських заходів, романтичних побачень чи звичайних прогулянок. Актриса часто приміряє саме такі варіанти вбрання.

Цікаво Ексдружина Дзідзьо поділилась варіантом елегантного образу: ефектні фото

Лілія Ребрик зазвичай обирає універсальні моделі, які будуть зручними та водночас вишуканими. Зазвичай знаменитість поєднує топ, жакет та штани одного кольору – ніжно-рожевого, чорного, білосніжного, лимонного. Однак цього літа вона також вразила образом у смугастому костюмі, а також показувала трендові поєднання відтінків.

Зазвичай акторка поєднує вбрання з туфлями-човниками на підборах, які обирає в тон до вбрання. Найважливішим аксесуаром для зірки є сережки. Лілія Ребрик прикрашає вуха масивними підвісками, однак сережки-камінці будуть вдалими для більш стриманих look. Сумочки не обов'язково повинні бути одного кольору з костюмом, але вони також гарно доповнять аутфіт. Пропонуємо переглянути, як Лілія Ребрик одягає штанні костюми.

Найкращі образи Лілії Ребрик у штанних костюмах