40-річна акторка зізналась, що навіть попри чинні карантинні обмеження не відчула жодних труднощів при перельоті в Болгарію. Щоб потрапити в курортне містечко Кітен вони з Андрієм Диким зробили лише ПЛР-тести.

До теми Лілія Ребрик відпочиває з чоловіком в Болгарії: фото на тлі моря

Ба більше, Лілія Ребрик заявила: до тестів на коронавірус в аеропортах Болгарії ставляться недобросовісно. Вона припустила, що це пов'язано з напливом туристів, адже зараз розпал курортного сезону.

Ще до паспортного контролю нас зустріли люди в білому, які перевіряли ці тести й вимірювали температуру. Усе це мало якийсь комічний вигляд. Надто суворого контролю й серйозного ставлення до всіх цих папірців я не відчула,
– розповіла зірка.

Після повернення в Україну Лілії Ребрик і Андрію Дикому вдасться уникнути самоізоляції та зайвих витрат на ПЛР-тестування. Все тому, що напередодні подружжя отримало першу дозу вакцини.

"У свого сімейного лікаря перед вильотом я отримала документ про вакцинацію, за кордоном його не приймуть, але при поверненні додому він рятує", – поділилася Ребрик. Вона на своєму прикладі доводить, що навіть в умовах карантину можна подорожувати легко.

Якщо ви сумнівалися, чи їхати у відпустку, – збирайте валізи, насолоджуйтесь літом,
– закликала акторка.

Зазначимо, Болгарія відкрита для українських туристів. На кордоні від громадян України вимагають один з трьох документів:

  • негативний результат ПЛР-тесту;
  • сертифікат про вакцинацію препаратом CoronaVac;
  • довідку, яка підтверджує, що особа перехворіла на коронавірус.

Щоправда, тим, хто зібрався на відпочинок до Болгарії, варто зважити, що в серпні на півдні країни прогнозують рекордну спеку.