Відома українська телеведуча та акторка Лілія Ребрик виховує двох дітей: 8-річну Діану та 2-річну Поліну. У новому інтерв'ю зірка розповіла, що відчуває страх за своїх дівчаток.

Читайте також Маша Єфросиніна розповіла, як чоловік другий рік поспіль відзначив день народження на карантині

Лілія Ребрик про свій найбільший страх

Телеведуча поділилась, що, як і в будь-якої мами, в неї є природнє почуття тривоги за своїх дітей. Зірка переконана, що така риса буде притаманна всім людям, в яких коли-небудь з'являться діти. Однак Лілія Ребрик досить філософськи ставиться до питання страху та тривожності.

У будь-якому випадку, страх змушує людину думати, цінувати те, що у неї є. Дуже дієва емоція і слово, яке в черговий раз повертає нас до сьогодні, тут і зараз, а не в майбутнє чи минуле,
– розповіла знаменитість.

Лілія Ребрик впевнена в тому, що свої страхи потрібно приймати. До того ж зірка вважає, що це почуття треба полюбити в собі та казати йому "дякую". На думку телеведучої, страх багато чого дає людині: "Тому що завдяки їм ми цінуємо те, що у нас є, і вчимося насолоджуватися моментом".

Лілія Ребрик про ревнощі

  • Раніше телеведуча розповідала про почуття ревнощів, які часто можуть виникати в шлюбі. Зірка переконана, що ревнувати до коханого – нормально. Навпаки, було б дивно, якби в людини зовсім не виникало емоцій.
  • З іншого боку, Лілія Ребрик зазначила, що в стосунках також не може бути контролю. Наприклад, її чоловік Андрій Дикий – хореограф. Він часто танцює з гарними дівчатами в залі. Акторка ревнує коханого, але в межах розумного.
  • "Серцем все одно буду ревнувати й вкотре хотіти бути для нього найкращою. В рамках розумного, ревнощі можуть бути присутніми, безпідставно – категорично ні", – підсумувала зірка.