З 20 березня в Києві почався локдаун, який триватиме до 9 квітня, а 23 березня столиця потрапила до червоної зони, тому масковий режим лише посилився. В умовах суворих карантинних обмежень чоловік Маші Єфросиніної святкує день народження вже вдруге. Якщо сама зірка лише намагається не падати духом, то її чоловік попри все зберігає оптимізм.

Читайте також Маша Єфросиніна зворушливо привітала чоловіка з днем народження: фото

Як чоловік Маші Єфросиніної відзначив день народження на карантині

Коханого Тимура Хромаєва вона назвала "своїм особистим Богом самоконтролю та оптимізму", адже він ніколи не опускає руки. 45 років чоловік зустрів в лісі з термосом і сендвічами, а 46-річчя – сам на ізоляції.

Людина минулого року відзначила 45-річчя в лісі на пеньку з термосом і сендвічем. І кайфувала, ніби йому тайський масаж з happy фіналом зробили. Вчорашній день народження взагалі зустрів сам на самоізоляції,
– поділилася ведуча.

Маша Єфросиніна додала, що з нагоди дня народження відправила імениннику вафельний торт, який його дуже розвеселив. Він писав дружині, що "все, що він зрозумів про вафельний торт зі згущенкою, – це те, що від нього злипаються зуби".


Маша Єфросиніна / Скриншот з інстаграм-сторіс ведучої

Маша Єфросиніна не стала уточнювати, чому чоловік в день народження опинився на самоізоляції далеко від рідних. Додамо, сама зірка хворіла на коронавірус в грудні минулого року. Тоді вона жила окремо, адже її сім'я була здорова.