Акторка та ведуча Лілія Ребрик поділилась на сторінці зворушливим відео. Вона показала, як вирушає у подорож з доньками.

Дивіться також У зефірних костюмах: Лілія Ребрик захопила family look з донькою на прогулянці в Києві

Лілія Ребрик показала прощання дітей з батьком

Лілія Ребрик оприлюднила ролик, де підловила прощання дітей з батьком. Дівчата махали татові з поїзда, а Андрій Дикий біг за потягом, коли той рушив. Коли зіркового батька вже не було видно, молодша донька Лілії Поліна розчулилась та почала плакати.

Залишили татка у Києві і їдемо у першу подорож без нього! Я вже уявляю, як вони зустрінуться після розлуки. P.S. Відео дивитись до кінця! Ось що значить – непередбачуваний фінал,
– поділилась Лілія Ребрик.

Прощання зворушило не тільки Поліну, але й шанувальників. Вони зізналися, що плакали разом з дівчинкою.

  • "Емоції дитини підтверджують ідеальність батька з великої літери, ви молодці, прекрасна родина! Плакала разом із Полею";
  • "Заплакала разом з малою. Гарної подорожі та відпочинку";
  • "Як це мило. Ось що справжня родина. Гарного відпочинку";
  • "Ледь з нею не розплакалась. Гарної подорожі";
  • "Я теж розплакалась";
  • "Я теж плакала вкінці, відчула дитячий сум і біль. Правильно написали, що це ще раз підтверджує, що діти мають гарного батька, і ця любов взаємна. Дуже приємно".

Лілія Ребрик не приховала, куди вирушила з доньками. Спершу вони їдуть у Чернівці, а звідти – до Румунії на море, – секрет розкрила молодша донька Поліна. "З Поліною Андріївною ніяких інтриг. Все здала", – жартома прокоментувала акторка.