Українська танцівниця Ілона Гвоздьова після робочих буднів гайнула на відпочинок у Туреччину разом з дітьми. Там стався землетрус.

Дивіться також Наче палками били: Ілона Гвоздьова розповіла, як ховалася з дітьми у підвалі через атаку дронів

Ілона Гвоздьова застала землетрус

Хореографиня зізналась, що відчула землетрус. Через погане самопочуття вона довго не спала.

Поїхати від війни до Туреччини й застати землетрус. Відчуття жахливі, від третьої години ночі не сплю,
– написала Ілона Гвоздьова.


Ілона Гвоздьова / Фото з інстаграм-сторіз

Згодом зірка поділилась, що з нею та дітьми все добре. Вона додала, що магнітуда землетрусу не перевищувала 4. До того ж це нормальне явище для міста у гірському масиві.​

"Я щиро вдячна кожному, хто хвилювався за нашу сім'ю. Бо нещодавно я написала, що в Туреччині стався невеличкий землетрус. Поспілкувавшись з місцевими жителями, я вже зрозуміла, що для них це, як на нас летять ракети – так для них до 4 балів – це нормальна сейсмічна активність. Місто серед гір, тому це нормально, якщо трошки потрусить, люстри походять. Тому ми живі, з нами все добре".

  • Зауважимо, у Туреччині відпочиває й акторка Ксенія Мішина з сином Платоном. Туди приїхала і її мама, яка живе в тимчасово окупованому Криму.
  • Вочевидь, зірка повертається додому – днями вона показала відео, як прощається з мамою. Ксенія Мішина не змогла стримати сліз, адже при зустрічі зізнавалась, що не бачила неньку близько 2,5 роки.