Переможці Євробачення-2021 Måneskin підтримують Україну мало не на кожному своєму концерті. Шанувальники колективу вирішили подякувати музикантам за це та випустили зворушливе відео.

Читайте також Це був не Зеленський, – актор "Володаря перснів" став жертвою російських пранкерів

Лідер Måneskin розчулився через відео фанів

Прихильники Måneskin у ролику показали, через що доводиться проходити українцям. Вони подякували артистам за те, що їхня музика "допомагає заглушити звуки вибухів" і вони допомагають "не втрачати надію в цьому жорстокому кошмарі".

Відео від українських фанів для Måneskin:

Вокаліст Даміано Давид побачив це відео на просторах інтернету, поширив його, а в коментарях зізнався, що не зміг стримати сліз.

Друзі, я не знаю, що сказати, ви змусили мене плакати просто як дитина. Я підійматиму ваш прапор, поки мої руки не опустяться,
– написав співак.


Скриншот коментарів з інстаграму

"У мене немає слів, щоб описати те, що я відчуваю, дякую. Немає слів, щоб висловити подяку, її ніколи не буде достатньо. Назавжди поряд з вами", – додав він в інстаграмі.

Як Måneskin підтримують Україну

  • Ще в березні колектив оголосив про відновлення туру, який був запланований на весну цього року. Музиканти скасували концерти в росії й наголосили, що спустошені через український народ.
  • Наступного місяця Måneskin несподівано випустили потужну пісню Gasoline, присвячену трагічним подіям. У кліпі вони показали кадри з війни.
  • Даміано Давид виступив з промовою на підтримку України на фестивалі Coachella-2022. Тоді він послав путіна та жорстоку війну, розв'язану росією. Вокаліст зробив це знову на концерті в Римі.