Українська телеведуча та блогерка Леся Нікітюк приховує особисте життя від публіки й дуже рідко розповідає про романтичні стосунки. Та шанувальники засипають зірку повідомленнями з пропозицією взяти участь у шоу "Холостячка".

Читайте також З Еллертом, сином і мамою: Ксенія Мішина відсвяткувала день народження в Криму

Леся Нікітюк про "Холостячку"

Знаменитість навідріз відмовляється брати участь у подібних реаліті-проєктах. За її словами, участь блогерки в шоу нагадуватиме мультфільм "Білосніжка і семеро гномів".

Чесно, не можу сказати, що я досі комплексую, але я ж розумію реальність, що це було б як "Білосніжка і семеро гномів 2",
– поділилась Леся Нікітюк.

Катя Осадча наполягла, що участь у "Холостячці" може виявитися вдалим рішенням. Вона привела у приклад Ксенію Мішину, яка знайшла своє кохання та зараз зустрічається з Олександром Еллертом.

Можливо б і знайшла, а можливо і втратила б все, що є,
– відповіла Леся Нікітюк.

Також зірка відповіла на питання, чи батьки часто запитують про заміжжя телеведучої. Леся зазначила, що вони вже змирилися з тим, що це буде нескоро. "Усі вже готові, тільки, будь ласка, будьте готові і ви, чоловіку", – пожартувала Нікітюк.


Леся Нікітюк / Фото з інстаграму Лесі Нікітюк

Що Леся Нікітюк говорила про "Холостячку" раніше

Зазначимо, зірка не вперше висловлюється про участь у романтичному реаліті-шоу.

  • Минулого року вона лише пожартувала про участь у "Холостячці", наголосивши, що в неї "немає серця". Хоч тоді чимало прихильників хотіли бачити її в ролі головної героїні;
  • Згодом Леся Нікітюк відповіла, що не братиме участі у проєкті, знову порівнявши шоу з "Білосніжкою та сімома гномами".
  • Коли ж "Холостячкою" оголосили Злату Огнєвіч, телеведуча зізналась, що це все тому, що вона піде на "Холостяка". Та ймовірно, зірка знову пожартувала.