За лічені дні відбудеться фінал першого сезону проєкту "Холостячка". Навколо реаліті точаться багато розмов, глядачі з нетерпінням чекають на момент, коли дізнаються, кого з чоловіків обрала Ксенія Мішина. А поки в мережі серед знаменитостей розпочався своєрідний флешмоб, на який в інстаграм-сторіс вже відреагувала Леся Нікітюк.

До теми Оля Полякова розповіла про "Холостячку" та назвала, хто має бути героїнею наступного сезону

Що відомо про висловлення щодо участі Нікітюк в "Холостячці"

Співачка Оля Полякова на своїй сторінці в інстаграмі поділилася враженнями від реаліті-шоу "Холостячка" і зазначила, що у другому сезоні проєкту хотіла б, щоб чоловіки боролися за серце телеведучої Лесі Нікітюк.

Пізніше подібну пропозицію висловив партнер блогерки з шоу "Танці з зірками" Макс Єжов. Він заявив, що така красива жінка не може бути одна. Також чоловік додав, що готовий стати учасником "Холостячки" та боротися за серце Нікітюк.

Такий флешмоб підтримали також шоумен Володимир Остапчук і його дружина Христина. Пара наголосила, що у ролі другої "Холостячки" бачить тільки Лесю.

Реакція Нікітюк на висловлення Полякової, Остапчука та Єжова

Схоже, що Лесю Нікітюк така пропозиція колег лише розвеселила. Вона поділилася цими історіями у своєму інстаграмі та лаконічно відповіла зіркам. А також зазначила, чому вони думають, що вона сама.

Буду боротися за твоє серце. Хлопці, у мене немає серця,
– сказала блогерка.

Після цих слів вона вирішила змінити тему і запитала шанувальників, чи варто їй робити ін'єкцію краси, а саме – підколоти губи.

Леся Нікітюк про участь в "Холостячці": дивіться відео онлайн