Зазначимо, що комітет з культури та мистецтва консультує президента та глав інших відомств щодо питань культурної політики. Його було створено у 1982 році.

Цікаво Леді Гага без макіяжу та у футболці зачарувала своїм виступом на Оскарі-2023: ефектне відео

Леді Гага (справжнє ім'я – Стефані Джоан Анджеліна Джерманотта) стала однієї з найвідоміших співачок світу, бо продала понад 170 мільйонів своїх платівок, а також виграла 13 премій "Греммі".


Співачка Леді Гага / Фото з соцмереж

Тож, тепер вона представлятиме Комітет з культури та мистецтва США. На такий крок пішли, бо багато хто вважає, що в США гуманітарні науки стали непопулярними, бо різко скоротився набір до вишів та фінансова підтримка наукових досліджень.

Крім Леді Гаги, співголовою комітету також є Брюс Коен.


Кінопродюсер Брюс Коен / Фото NBC

Також членами комітету стали ще близько 20 відомих культурних діячів. Серед них Джон Батіст, Шонда Раймс, Дженніфер Гарнер та Анна Дівер Сміт.

Нагадаємо, що Леді Гага на концерті у Лас-Вегасі згадала про війну в Україні. Після кількох слів про власну допомогу постраждалим зірка заявила, що росіянам варто було б арештувати її під час концерту в Росії, проте вони "як були тупі, так і залишилися".

Леді Гага і раніше підтримувала Україну. На церемонії вручення нагород SAG Awards 2022 вона вразила щемливими словами підтримки України. Співачка зазначила, що молиться за Україну і за те, щоб наші серця не були розбитими.