75-річна Софія Ротару не дає інтерв'ю й не з'являється на публіці з початку великої війни. Однак на початку вторгнення зідзвонювалася з подругою Лаймою Вайкуле. У них дуже хороші стосунки, і, вочевидь, по секрету українка розповіла латвійці, що ледь пережила ніч на 24 лютого.

Читайте також Куди зникла Софія Ротару і де живуть та чим займаються її онуки під час війни в Україні

Лайма Вайкуле розповіла про Софію Ротару

Вона була в Києві, коли бомбили. Вона сказала: "Я не знаю, як я пережила цей момент, як я пережила цю ніч. У мене ліків, нічого не було. Я побігла в бомбосховище". Це я знаю про Софу,
– зізналася Лайма Вайкуле.

Співачка наголосила, що запрошувала Ротару на свій музичний фестиваль "Лайма Рандеву" в Юрмалі, однак минулого року вона не приїхала якраз через війну. Після цього дзвінка артистки втратили зв'язок, однак у прямому ефірі Вайкуле пообіцяла, що набере зіркову подругу.

"Я чула, що вона поїхала чи то у Львів… Я не хочу брехати. Я більше не мала з нею зв'язок, але зараз зателефоную, дізнаюся, як вона і що з нею", – наголосила зірка.

  • Нагадаємо, Лайма Вайкуле відкрито підтримує Україну. У серпні 2022 року на концерті в Литві вона підняла український прапор і сказала: "Я думаю, що в Латвії немає людей, які за війну. Ось ми дивимося на блакитне небо, а по Україні запускають ракети та вбивають все живе".
  • Примітно, що артистка не "перевзувалася" після 24 лютого 2022 року. Вона хоч і давала концерти в Росії, але публічно відмовлялася їхати в окупований Крим, "який би гонорар не пропонували".
  • Не так давно Лайма Вайкуле розхвалювала Зеленського. Вони перетиналися на одній сцені, а зараз співачка дуже цим пишається: "Як він поводиться, скільки він працює, скільки це вимагає сил, сміливості, голови на плечах".