З початком повномасштабної війни Лайма Вайкуле відмовилася від концертів у Росії й думає, що ніколи не повернеться туди з гастролями. Співачка бажає Україні перемоги та розхвалює президента Зеленського.

Читайте також Після зриву концертів у Росії: Ані Лорак показала, куди гайнула з бойфрендом-іноземцем

Лайма Вайкуле висловилася про Зеленського

Я ось дивлюся на Зеленського, і гордість така пробирає, що це людина, з якою ми разом на одній сцені працювали… Як він поводиться, скільки він працює, скільки це вимагає сил, сміливості, голови на плечах. Молодець,
– висловилася Лайма Вайкуле.

На думку співачки, ніхто не зміг би замінити Володимира Зеленського на посту президента України.

"Мені здається, жодна людина не хотіла б бути замість нього, жодна. Тому його сварити зараз, мені здається, ніхто не може, тому що немає такої людини, яка б хотіла замість нього стати сьогодні", – вважає Лайма Вайкуле.

  • Нагадаємо, у серпні 2022 року на концерті в Литві Лайма Вайкуле підняла український прапор і сказала: "Я думаю, що в Латвії немає людей, які за війну. Ось ми дивимося на блакитне небо, а по Україні запускають ракети та вбивають все живе".
  • Варто зазначити, що співачка хоч і давала концерти в Росії, але відмовлялася їхати в окупований Крим. На пресконференції в Одесі 2018 року вона сказала: "Я далека від політики, але щодо Криму можу сказати однозначно – я туди не поїду, який би гонорар мені не пропонували".