За відомою блогеркою Софією Стужук стежать понад 5,6 мільйона фанів. Днями вона поспілкувалась з шанувальниками та відповіла, скільки заробляє на місяць.

Цікаво Нічого особистого, лише бізнес, – Софія Стужук нарешті розповіла правду про роман з Пустовітом

Скільки заробляє Софія Стужук на місяць

Фінанси блогерки залежать насамперед від її старань. Та заробляє вона завдяки блогу, інтеграціям, своїм двом онлайн-магазинам зі спортивним одягом та косметикою та пасивному бізнесу. У місяць вона отримує від 20 до 200 тисяч доларів (приблизно від 570 тисяч до 5,6 мільйона гривень).

Залежить від того, скільки стараюся. Можу 20 тисяч доларів на місяць заробити, а можу і 200. Але, якщо чесно, останнім часом просіла дуже-дуже сильно, тому що розслабилася. Час, блін, брати себе в руки,
– поділилась блогерка.

Софія Стужук додала, що вона самостійно придбала два автомобілі та будинок.

"Будинок мій придбаний, Ягуар мій придбаний, Тойоту отримала від компанії, Мерседес придбала та подарувала мамі. В кредит ніколи нічого не брала і не люблю таке. Всі авто нові з салону, не б/у. Будинок теж новий", – заявила блогерка.


Софія Стужук про свій заробіток / Фото з інстаграм-сторіз

Зауважимо, не тільки блогери, але й зірки заробляють на інстаграмі. На своїх сторінках вони часто публікують рекламні інтеграції.

  • Ілона Гвоздьова розповідала, що за рекламну інстаграм-сторіз отримує 300 доларів – понад 8 тисяч гривень, а за допис – 550 доларів, що становить 15 тисяч гривень.
  • Донька Олі Полякової також заробляє в інстаграмі: вартість рекламного сторіз становить 1500 гривень, а допису – 2500.