Цьогоріч Ілона Гвоздьова, як і мріяла, спробувала себе в ролі хореографині-постановниці на "Танцях зірками". Щоправда, не в Україні, а в Грузії. Заради проєкту вона полетіла в Тбілісі й більш як місяць не бачила своїх дітей.

Читайте також Ілона Гвоздьова заразилась COVID-19 в Грузії: які симптоми в зірки

"Зараз перебуваю у фазі свого танцювального росту та розвитку. Круто, що є можливість постійного обміну досвідом і мотивація бути краще, швидше, сильніше та цікавіше", – писала Ілона Гвоздьова.

Після грандіозного фіналу вона порівняла українську версію "Танців з зірками" з грузинською. Так, хореографиня поіронізувала над подарунками, які дістаються переможцям в обох країнах. У Грузії спонсори вручають всім учасникам гроші, сертифікати, путівки в Європу, а в Україні – кубок і шоколадки, та й ті лише переможцям.

Прикро за наших танцівників в Україні. За 1 місце – квартира, за 2 місце – машина, за 3 місце – гроші. У той час як у нас за перемогу нам вручили кубок і річний запас шоколадок,
– посміялась Ілона Гвоздьова.

Цікаво, що продюсери "Танців з зірками" в Грузії не скупляться і на запрошених гостей. Уже вдвічі до них прилітала українська співачка Тіна Кароль:

  • у листопаді вона співала на паркеті хіт "Намалюю тобі зорі", для виконання якого обрала білу сукню з декольте і сині рукавички;
  • вдруге артистка виступала у фіналі проєкту. У дуеті з Анрі Джохадзе її пісня "Красиво" вперше зазвучала англійською та грузинською мовами. На сцену вона вийшла у сукні за 60 тисяч гривень від David Koma.